ÖN MUHASEBE PROGRAMI

Eğer yeni kurulmuş bir işletmeniz varsa veya halihazırda uzun süredir kendi işinizin patronuysanız sık sık duyduğunuz ya da duyacağınız bir terimdir ön muhasebe. Sıklıkla genel muhasebeyle karıştırılır ve bu sebeple yanlış bir algı oluşur.İşlev olarak bakıldığında zaman zaman genel muhasebeden daha çok önem taşır ve bir şirketin can damarı niteliğindedir.

Ön muhasebe şirketin finansal yönetimini sağlayacak her türlü verinin yönetilmesidir. İşletmenin nakit parası, müşterileri, stokları, çekleri, banka hesapları, senetleri gibi temel unsurlarının kayıtlarını ve bunların hareketlerini takip etmek için kullanılır. Ön muhasebe şirketin kendi bünyesinde tutulmalıdır.

İletişim İçin
Ön Muhasebe & ProgramI

Tek programda cari-stok işlemlerinizi çek-senet-banka pos-kredi kartı takiplerinizi yapabilir. Fatura irsaliye kesebilir,Aldığınız sipariş ve tekliflerinizi takip edebilirsiniz , İşlemlerinizi döviz li takip yapabilir Stoklarınızda imei ve seri no takipi yapabilirsiniz .

E Fatura & (Elektronik Fatura)

e-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir. Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerine daha hızlı fatura gönderebilir...

E Arşiv

E-Arşiv Fatura, Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın; 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır..

Yerinden Laptop & Servisi

Bilgisayarınızın onarımı ile ilgili hemen hemen herşey personellerimizin tahsisli araçlarında mevcuttur. Böylelikle tekrar git gel yapılmaz ve bilgisayar sorunlarınız giderilirken zaman kaybetmezsiniz. Bir telefonunuz yeterli. Bize 0533 771 01 02 - 0212 212 00 22 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Sistem Server & Kurulumu

Teknoevren Bilişim olarak uzun yıllardır sunucu sektöründe müşterilerine kusursuz hizmet veren bir firmayız. Yaptığımız sayısız sunucu kurulumları tecrübemize tecrübe katmıştır. Bu tecrübelerimizi de müşterilerimizle paylaşmaya devam etmekteyiz.Teknoevren Bilişim ihtiyacınız olan server kurulumu yapar..

Kabin Kurulumu & Kablolama

Teknoevren Bilişim olarak amacımız, firmaların network ve kablolama kabin alt yapısını oluşturulması için gereken tüm donanım ve yazılım gereksinimlerini gidererek, firmalara profesyonel bir şekilde destek vermektir.Teknoevren Bilişim İhtiyacınız olan donanım ve Yazılımlarla

Data, Veri & Kurtarma

Unutmayınız ki, verileriniz yasalar ve özel haklarınıza saygı gereğince korunmalıdırlar. İş belgeleri, önemli dosyalar, şahsi fotoğraflar ve videolar, resmi tutanaklarınız, mali tablolar her türlü kişisel ve ticari bilgileriniz gibi gizlilik arz eden datalarınızın titizlikle saklanabilmeleri, sizlerin her türlü kayıplara maruz kalmamanız açısından mühimdir..

Wifi Hotspot & Kurulumu

Hotspot kamusal alanda kablosuz yerel ağdan internete erişim olanağı sağlayan bölgedir. WiFi teknolojisini kullanır. Kafelere, alışveriş merkezlerine,otel, hotel, apart, öğrenci yurtları,üniversite kampos, tren istasyonlarına, restoranlara, süpermarketlere, kampüslere, hastanelere ve bunun gibi birçok kamusal alana uygulanabilir..

Bakım, Servis & Sözleşmesi

Bu anlaşma ile sisteminizde ilk incelemelerde ve periyodik bakımlar sırasında görülecek yada oluşma ihtimali olan sorunlar ve eksikler tespit edildiğinde bunlar size raporlanıp, çözüm önerileri ile birlikte bilginize sunulacaktır.Böylece oluşabilecek sorunlar önceden tespit edilerek başınız ağrımadan çözüme ulaşacağınızdan iş gücü, verimlilik.

Network Ve Wifi Çözümlerimiz

İşletmenizin Network Ağ Yapısı, Wlan Network, Wifi İnternet ve Hotspot Sorunlarını Çözüyoruz.

Network ve Ağ Kurulumu

/

Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz. Herzaman Yanınızdayız... Daha Fazla Bilgi İçin

Kablosuz İnternet Wifi Kurulumu

/

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre indoor ve outdoor wireless projelerin keşif ve tasarımından uygulamasına kadar tüm aşamalarını üstlenerek müşterilerine anahtar teslimi projeler üretmektedir. Biz Sizler için dünyaca ünlü markalarla Çalışmaktayız. en iyi ve en verimli projeler sunmaktayız.Tecrübeli Personelimizle daima yanınızdayız.... Daha Fazla Bilgi İçin

Wifi Hotspot Kurulumu

/

Wifi Hotspot sistem interneti paylaştırmak ve kişiye özel bir kullanıcı adı ve şifre vererek internet hizmeti sunmak için gereklidir. 5651 Sayılı Yasa gereği bu hizmeti verirken kullanıcıların log bilgilerini tutmak gerekir. Bizler İşletmenize en uygun sizlerin yasal bir internet paylaşmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda sorunsuz bir internet hizmeti sağlıyoruz ... Daha Fazla Bilgi İçin

<